NEF BEBEKÖY

Projeyi Takip Et
Beşiktaş / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
NEF NEF PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
NEF, İstanbul Boğazı’nın gözbebeği Bebek sırtlarındaki tarihi alanda, aslına uygun şekilde inşa edilmiş 15 binanın bulunduğu 68.000 m2‘lik bir arazide dünyanın en ünlü otel zincirlerinden birinin yer alacağı ve sadece İstanbul’un değil tüm dünyanın sanat ve kültür anlamında ilham kaynağı haline gelecek çok özel bir proje yaratıyor.
 
Bebeköy’ün peyzaj projesini dünyanın sayılı mimarlık, master planlama ve peyzaj firmalarından biri olan WATG üstleniyor. WATG, 65 yılı aşkın bir süredir Banyan Tree, Six Senses, Ritz-Carlton, Conrad, Swissotel, Four Seasons ve Hyatt Regency gibi dünyanın en tanınmış otel markalarıyla çalışıyor. 160’dan fazla ülkede projeler yürüten WATG’nin Londra, Honolulu, Irvine, Seattle, Orlando, Muscat ve Singapur’da ofisleri bulunuyor.

NEF BEBEKÖY İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibesiktas-yeni-konut-projelerinef-nef-bebekoy): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451