NEF ATAKÖY 22

Projeyi Takip Et
Ataköy Bakırköy / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 1037
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 45
Teslim Tarihi : 2017-05-01
Fiyat Aralığı : 504900
NEF NEF PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Proje Adı:  Nef Ataköy 22
Lokasyon:  Ataköy
Proje Adres:  Ataköy 7.8.9.10 Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. Bakırköy/İstanbul
Projenin Mimarı: Konsept: HOK Washington DC, Lokal Mimari Grup: DOME
Satışa Başlangıç Tarihi: Nisan 2014
Teslim Tarihi: Mayıs 2017
Arsa Alanı: 24208.75 m²
Foldhome Üniteleri: Entertainment Room, First Aid Room, Fitness, Playstation Room, Cinema Room, Prv. Studio, Event Room, Gusto Room, Party&Karaoke Room, Guest Room, Music Studio, Basketball, Mini Football, Open air Barbeque, Open air cinema, Open air Lounge, Open Air Playground       
                                                  
Foldoffice Üniteleri: Archive Room, Classroom/Auditorium, Copy Centre, Entertainment Room, First Aid Room, Fitness, Kitchenette, Locker Room, Meeting+Video Conf. Room, Owner’s Lounge, Playground, Playstation, Prv. Cinema, Open Air Lounge

Blok Adedi: 6  (4 Konut & 1 Home Office & 1 Otel)
A Blok Ofis: 850 m² kat alanı / 15bin m² ofis alanı (18 Kat)
B Blok Konut: (17 Kat)
                           264 adet: 1+1  
                           26 adet:  2+1
                           36 adet:  3+1
C Blok Konut (Flats): (18 Kat)
                           244 adet (1+1)
D Blok Konut (Apartments): (18 Kat)
                            23 adet:  1+1
                            101 adet: 2+1
                            26 adet:  3+1
                            52 adet:  4+1
E Blok Konut (Flats): (18 Kat)
                             265 adet: 1+1
F Blok Otel: (18 Kat)
                              232 oda.

İstanbul’da, Avrupa yakasının huzur ve nefes veren semti Ataköy’de yepyeni bir yaşam konsepti Nef Ataköy 22 ile hayata geçiyor.

İstanbul’un en işlek ulaşım hattı olan E5’in hemen bitişiğinde ve Ataköy'ün en merkezi arazisi üzerinde yer alan Nef Ataköy 22'nin kapısının önünde metrobüs ve metro durakları yer alıyor. Nef Ataköy 22, Bakırköy Deniz Otobüsü İskelesi ve Marina’ya sadece 1,5 km uzaklıkta olmasıyla deniz yolu ile Anadolu Yakası'na; Atatürk Havalimanı'na 2 metro durağı ya da 2,5 km uzaklıkla olmasıyla da tüm merkezi noktalara rahat bir ulaşım imkanı sağlıyor. Dünyaca ünlü mimarlık firmaları tarafından tasarlanan proje, konseptleri ile 25.000 m²'lik bir arazi üzerinde, 18 katlı konut, ofis ve otel bloğu olmak üzere 6 bloktan oluşan farklı taleplere cevap verebilecek stüdyo daire, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 lüks daireler; konut, rezidans ve ofisten oluşuyor.

Nef Ataköy, çevresinde yer alan eğitim kurumlarına, iş merkezlerine ve İstanbul'un farklı noktalarına ulaşım kolaylığı sağlayan konumu ile öğrenciler, genç profesyoneller ve çocuklu aileler gibi geniş bir kitleye hitap ediyor. Nef’in diğer konut projelerinde olduğu gibi Foldhome ve Foldoffice üniteleri ile farklı ihtiyaçlara hitap edecek konsepti ile bölgeye yeni bir yaşam tarzı getirmeye hazırlanıyor.
 
Şehir merkezinde yatırım değeri yüksek ve özgün tasarımları ile öne çıkan projeler geliştiren Nef'in yeni projesi Nef Ataköy 22; eğitim, hizmet ve ticaret sektörünün en yoğun olduğu Ataköy bölgesinde satışa çıkıyor. İstanbul'un en yoğun olarak kullanılan metro ve metrobüs hatlarına yürüme mesafesinde yer alacak proje, Atatürk Havalimanı’na ise 3 dakikalık mesafede konumlanıyor. Dünyaca ünlü mimarlık firmalarından HOK’in Washington DC Ofisi tarafından tasarlanan proje geniş bir kitlenin farklı taleplerine cevap verebilecek farklı konseptlerden oluşuyor. Çevresinde yer alan eğitim kurumlarına, iş merkezlerine ve İstanbul'un farklı noktalarına ulaşım kolaylığı sağlayan konumu ile öğrenciler, genç profesyoneller ve çocuklu aileler gibi geniş bir kitleye hitap ediyor.

Nef Ataköy 22; 1 ofis, 1 residans, 3 konut ve 1 otel bloğu olmak üzere toplam 6 bloktan oluşuyor. Projede home-office, konut ve rezidansların yanı sıra luxury apartments olarak adlandırdığımız deniz manzaralı büyük metrekareli daireler de yer alıyor. Ayrıca iki podyum bloğuyla birbirine bağlanan projede teras ofisler ve mazağazalar da bulunuyor. Projenin avlusunda yer alan alışveriş ve iş meydanı ile yeni bir mağazacılık anlayışı geliyor.

Nef Ataköy 22, tüm ulaşım hatlarının kesiştiği noktada
İstanbul’un en işlek ulaşım hattı olan E5’in hemen bitişiğinde ve Ataköy'ün en merkezi arazisi üzerinde yer alan Nef Ataköy 22'nin kapısının önünde, günde 1 milyondan fazla kişinin kullandığı metrobüs ve metro durakları yer alıyor. Ayrıca yeni yapılacak olan Ataköy-İkitelli metrosunun bir durağının da projenin hemen yanında yer alması planlanıyor. Böylece Nef Ataköy 22; Olimpiyat Köyü’ne ve 3. Havalimanı'na gitmek isteyenlerin bir durağı haline geliyor. Proje, Anadolu Yakası'ndan Marmaray, Avrupa Yakası'ndan ise metro ve metrobüsle bu hatta ulaşmak isteyenlerin aktarma durağı ve geçiş yolu konumunda yer alıyor.   

Nef Ataköy 22’de fiyatlar 150 bin dolardan başlıyor
Nef Ataköy 22’de 45 ile 235 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yanı sıra home-officeler ve mağazalarda yer alıyor. Kata ve konuma göre değişiklik gösteren 1+1 dairelerin fiyatları 150 bin dolardan başlıyor. Projede ayrıca %1 KDV uygulaması bulunuyor.

Tüm proje ve inşaat maliyetinin finansmanı Odeabank’tan
Garantili Proje sistemi ile tüm projelerinde satışa başlamadan önce proje maliyetini güvence altına alan Nef, Ataköy 22’de proje finansmanı için Odeabank ile anlaştı
 

Dış Resimler

NEF ATAKÖY 22 İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibakirkoy-atakoyyeni-konut-projelerinef-nef-atakoy-22): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451