312 ULUSOY CİTY

Projeyi Takip Et
AĞAÇSEVEN SOK. NO.16 Ümitköy Yenimahalle / Ankara
Teslim Tarihi : 0000-00-00
OPAN İŞ ORTAKLIĞIOPAN İŞ ORTAKLIĞI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

312; projesi 312 Ulusoy City ile çağdaş yerleşim alanları konusunda Ankara'nın örnek gösterilen bölgesi Ümitköy'ün en gözde noktasına geliyor.

312 Ulusoy City; alanına girdiğiniz anda hissedeceğiniz "güvenlik", gerçek doğa ortamı olarak kurgulanan "peyzaj" ve yanıbaşınızda her bakımdan dinamik eşsiz bir "spor merkezi" ile sürecek bir yaşam teklif ediyor.

312 Ulusoy City, 3 blokta 160 konutluk ilk aşamasının her ayrıntısına özeniyor.

312 City'nin 5+1, 4+1'lerinde, 2+1'lerinde, zemin ya da çatı dublekslerinin hepsinde aynı dikkat, aynı kalite ve özeni sunuyor.

24 saat görüntülü intercom sistemi ile desteklenen güvenlik, çocuk bahçesini de içeren kameralı takip, şifreli kart anahtar gibi teknolojik önlemlerin rahatlığı, tüm konutlar ile dahili bağlantıya sahip ferah lobinin konforuna ulaşıyor. Kamera destekli tüm güvenlik birimleri; 312'ye yönelen herkese karşı ilgili, lobi alanı herkes hakkında bilgili. Konutlar standart yangın önlemlerinin yanı sıra yangın, gaz, su, elektrik kaçakları ve hareket algılayıcı sensörleri ile lobideki merkezi ihbar sistemine bağlanıyor. Bu donanım, hırsızlığa karşı da 3. bir güvenlik ağı oluşturuyor.

Ayrıca yaşamı aksatmayan kesintisiz güç kaynağı ve yangın izolasyonu ile her türlü tehdite karşı sahiplerini koruma altına alan sedye girişli asansörleri 312 city sahiplerini huzurlu ve güvenli bir hayata hazırlıyor.

Gündüzü geceyi, bütün mevsimleri bir tablo gibi evinize boydan boya ses ve ısı yalıtımlı doğramalar ile getiren 312 City...

Odalarını dilediği gibi birleştirmek isteyenler endüstriyel kalıp teknolojisinin getirdiği bu özgürlüğü, 11 farklı tipteki mükemmel mimari planda uygulama ayrıcalığına sahip oluyor.

312 City "yaşamın yüksek standartlarını arayanlara" farklı çözümler sunuyor.

Ankaster ürünkerden çöp ögütücüsüne, klima alt yapısından prizlerin konumuna kadar tüm detayların düşünüldüğü, lezzetin keyfine veracağınız ve konuklarını baktacı edecek ışıl ışıl bir mutfakta, şef sizsiniz...

Oda içinde oda, gizli kasası ile kendine özel bir dünya 312 City'de.

Dilediğiniz gibi yerleşin dilediğiniz gibi yerleştirin diye... Digiturk, kablolu yayın ve uydu antenine bağlanabilen kablosuz internet bağlantısını standart olarak sunan 312 City, dünyada olup biteni de sessiz sedasız evinizin her köşesine taşıyor.

Süs havuzları, basketbol sahası, yürüyüş ve bisiklet yollarını kusursuz bir peyzaj ile tanımlayan 312 City, yeşilin her tonunu gerçek bir doğa ortamında yaşatıyor.

Yaşamaya engel olmayan düzenlemeler sayesinde çocuklar, yaşlılar ve engelliler 312 City'de çok daha rahat hareket ediyor.

312 City sahipleri, evlerindeki konforu sahip oldukları özel çevrenin kusursuzluğu ile buluşturma ayrıcalığını yaşıyor. Bahçeden kopamam diyenlere ya da ufka dalmayı özleyenlere...

Gün ışığı alan ancak "gizli" spor merkezi başlı başına 312 City'de yaşama isteği uyandırıyor. 312 City sakinlerinin ayrıcalık ile yararlanacağı, dünya standartlarında bir spor merkezi sağlığı yanı başınıza getiriyor.

Yüzme havuzu, fitness squash, saunaya sahip 312 City spor kompleksi, sporseverlerin farkını yaşayacağı wellness ve SPA merkezi ile daima sağlıklı kalp atışlarına sahip oluyor. Spor yapmak, doğayı yaşamak, hayattan keyif almak ve mutlu olmak için ortak bir adres kullanmak isteyenler, 312 City'de her bakımdan kazanıyor.

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomankarayenimahalle-umitkoyyeni-konut-projeleriopan-is-ortakligi-312-ulusoy-city): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451