SKYLAND İSTANBUL

İSTEDIĞINIZ HER ŞEY BIR ARADA, İSTANBUL’UN ORTASINDA

Projeyi Takip Et
Seyrantepe /
Konut Sayısı : 830
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 50
Teslim Tarihi : 2016-08-01
Fiyat Aralığı : 455000
EROĞLU YAPIEROĞLU YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Skyland İstanbul, şehrin en önemli ulaşım yollarının tam kalbinde yer alıyor.

TEM bağlantısıyla sizi hayata, İstanbul’u size bağlıyor.

İstanbul’un tüm köprülerinin ortasında yer alan, her iki havaalanının da yakınında bulunan, metro bağlantısıyla rahatlıkla ulaşım imkânı sunan, Maslak ve Levent bölgelerindeki sıkışık hayatın dışına çıkan Skyland İstanbul, Türk Telekom Arena’nın hemen yanında, yeni İstanbul'un en yeni merkezi.

Skyland İstanbul’da yer alan rezidans, ofis, uluslararası otel zinciri ve alışveriş merkezinden her biri başlı başına bir proje, hepsi canlı bir hayatın merkezinde.

İstanbul’a yakışan mimarisiyle Avrupa’nın simge yapılarının arasına girecek olan Skyland İstanbul’da yeni bir hayat başlıyor.

 

AVM
 
HAYATA EĞLENCE, EĞLENCEYE HAYAT KATAN BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ.
 
Skyland İstanbul’un üç kulesini birbirine bağlayan geniş meydanı, İstanbul’un en özel alışveriş merkezine ev sahipliği yapıyor. Altı katlı yapısı, insanı yormayan mimarisi, on salonlu sineması, birbirinden güzel mağazaları ve restoranlarıyla, Skyland İstanbul’un alışveriş merkezi, herkes için gerçek bir mutluluk merkezi.
 
Alışveriş merkezinin en üst iki katında, açık hava sevenler için restoranlar ve lüks markalar yer alıyor. 3500 araçlık otopark, park sorununu ortadan kaldırıyor. Sinema, eğlence merkezi, lezzet dolu restoranları ve seçkin mağazalarıyla herkesin gönlünü kazanan dolu dolu bir hayat, bu özel alışveriş merkezinde her gün yeniden yaşanıyor.
 
OTEL
 
TÜM DÜNYADA PARMAKLA GÖSTERİLEN BİR OTEL.
 
Dünyanın en ünlü otel işletme markaları, Skyland İstanbul için birbiriyle yarışıyor. İstanbul’a iş ya da gezi amacıyla gelenler veya İstanbul’un içinde kısa bir tatil yapmak isteyenler, beş yıldızlı, 300 odalı bir otelin ayrıcalıklı misafirleri olarak, unutulmayacak anıların kahramanları oluyor.
 
İstanbul’un en güzel odalarının yanında bar, restoran, spa ve wellness merkeziyle ve 550 kişilik konferans salonuyla, sizin için her gün çok özel. Skyland İstanbul’un dünyaca ünlü oteline ulaşmak çok kolay ama bu özel dünyadan ayrılmak, sizin için hiç kolay olmayacak.
 
OFİS
 
KARİYER PLANLARININ DORUK NOKTASINDA BİR İŞ DÜNYASI.
 
Çalışmaktan mutluluk duyan, ufku açık, yeni dünya insanları için benzersiz bir çalışma alanı. Skyland İstanbul’un ofis kulesi; konumu, teknolojik altyapısı ve benzersiz sosyal olanaklarıyla, başarılarla dolu bir çalışma hayatının tüm gerekliliklerini yerine getiriyor.
 
Skyland İstanbul’da akıllı iletişim teknolojileriyle donatılan lüks ofisinizde çalışırken, sadece bir asansörle eğlence ve lezzet dolu bir dünyaya adım atabilirsiniz. Projede yer alan lüks otel sayesinde misafirleriniz için özel bir konaklama imkânı sunabilirsiniz. İş hayatında, sağlıklı kararlar, sağlıklı hayatlardan çıkar. Skyland İstanbul’un fitness, spa ve wellness merkezlerinde güzelliklerle dolu bir hayat sizi bekliyor.
 
REZİDANS
 
STANDARTLARI BULUTLARA TAŞIYAN BİR REZİDANS PROJESİ.
 
Skyland İstanbul’un rezidans kulesinde her ihtiyaca uygun, farklı daire tipleri var.
 
Birbirinden özel dairelerin kapıları, mutluluğa ve güzel günlere açılıyor.
 
Bu benzersiz projede yaşama ayrıcalığına sahip olanlar, akıllı ev teknolojileri, concierge hizmeti, kapalı otopark, zevkle döşenmiş daireler ve ince düşünülmüş detaylarla güzelleşen bir hayatın keyfini çıkarıyor.
 
Skyland İstanbul’un fitness, spa ve wellness merkezlerinde güzelliklerle dolu bir hayat sizi bekliyor.

Dış Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

SKYLAND İSTANBUL İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercom-seyrantepeyeni-konut-projelerieroglu-yapi-skyland-istanbul): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451