Ing Bank, Turuncu Ekstra İle “Ekstra %1 Faiz” Kazandırıyor

Müşteri odaklı inovasyon yöntemiyle rekabetçi ürün ve hizmetler geliştiren ING Bank, yeni programı Turuncu Ekstra ile müşterilerine ‘ekstra’ avantajlar sunuyor.
Ing Bank, Turuncu Ekstra İle “Ekstra %1 Faiz” Kazandırıyor

Bizzat müşterilerine sorarak geliştirilen ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlayan Turuncu Ekstra kapsamında çipli ve temassız yeni bir ING Banka Kartı da sunuluyor. ING Nakit Kart sahiplerinin de yararlanabileceği Turuncu Ekstra programına katılanlar, ING Banka Kartı ile yaptıkları alışverişlerin veya vadesiz hesaplarından ödedikleri faturaların toplamı aylık 750 TL’ye ulaştığında, e-Turuncu ve Turuncu TL hesaplarında %1 ek faiz kazanıyor.

Rekabetçi ürün ve hizmetlerine hız kesmeden devam eden ING Bank, yeni ürünü “Turuncu Ekstra” ile %1 ek faiz avantajı sağlıyor.  Artık ING Banka Kartı ile yapılacak alışverişler veya vadesiz hesaptan gerçekleştirilecek fatura ödemeleriyle aylık minimum 750 TL'ye ulaşan müşterilerine, bir sonraki ay e-Turuncu ve Turuncu TL hesaplarında %1 ek faiz kazandıracak. Yeni programla birlikte, ING Bank çipli ve temassız yeni Banka kartı Turuncu Ekstra da müşterilere sunulmaya başlandı. Nakit Kart veya Turuncu Esktra Kart olmak üzere herhangi bir ING Banka Kartı ile ayda minimum 750 TL harcamaya ulaşan müşteriler %1 ek faiz avantajından faydalanabilecek. Turuncu Ekstra programına ING Mobil, internet şubesi ve ParaMara uygulaması üzerinden, en yakın ING Bank şubesinden veya çağrı merkezinden katılmak mümkün.

Herhangi bir kart ücreti bulunmayan ve yurt dışında tüm ATM'lerden nakit para çekilebilen Turuncu Ekstra Kart ile 90 TL'ye kadar tüm ödemeler şifre girmeden, hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabilecek. Turuncu Ekstra Kart ayrıca Platinum Masa mobil uygulamasıyla, pek çok indirim ve avantajlı alışveriş fırsatı da sunacak.  

ING Banka Kartı sahipleri ayrıca online alışverişte de avantaj elde edecek. Kart sahipleri, 3 Haziran - 3 Eylül tarihleri arasında Trendyol.com’da 50 TL ve üzeri alışverişlerde yüzde 20 indirim, Enuygun.com’da da 3 Haziran – 3 Temmuz tarihleri arasında uçak bileti satın alımlarında yüzde 10 indirim kazanacak.

“Müşterilerimizin hesabına düzenli gelir aktaracak bir ürün”

Müşteri odaklı inovasyon yönteminin kendileri için önemini vurgulayan ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, “Turuncu Ekstra’yı doğrudan müşterilerimize ne istediklerini, en çok neyin faydalı olacağını sorduğumuz bir süreç sonucunda geliştirdik. Turuncu Ekstra ile hedefimiz, müşterilerimizi tasarrufa yönlendirmek. Bu ürünümüzle, tasarruf hesaplarımız olan e-Turuncu ve Turuncu TL hesapları çok daha avantajlı hale gelecek ve müşterilerimizin hesabına düzenli gelir aktarılacak. Ayrıca müşterilerimiz yanında nakit bulundurmaya gerek kalmadan yeni banka kartımız Turuncu Ekstra ile alışverişlerini güvenle yapabilecekler. Bunun yanı sıra Turuncu Ekstra kart, müşterilerimize yapacakları alışveriş ve harcamalarında da kazançlı çıkabilmelerini sağlayacak avantajlar sunuyor” dedi. Gökgöz, özellikle gelecek nesillerin şimdiden yatırım yapabilmelerini, kendilerine en uygun finansal kararları verebilmelerini mümkün kılmak için çalıştıklarını söyledi. Gökgöz, sürdürebilir ekonomik büyüme için tasarruf seviyelerinin artırılmasının önemli bir rolü olduğu düşüncesiyle, müşterileri tasarrufa yönlendirecek ürün ve hizmetler geliştirmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

 


Paylaş:

Konut Kredisi
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Sürdürülebilirliğin Sanata Dönüşmesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-01-09 11:25