Estetik ve Konforun Adresi VitrA Yıkanma Alanları ile Hayallerinizi Gerçekleştiriyor

Vitra'dan yeni yıkanma alanları...
Estetik ve Konforun Adresi VitrA Yıkanma Alanları ile Hayallerinizi Gerçekleştiriyor

Sadeliği ve şıklığı banyolara taşıyan VitrA, herkesin ihtiyacına yönelik tasarımları ile yıkanma alanları yeniden dekore ediyor. Her kesimden kullanıcının ihtiyaçlarını bilen ve bu ihtiyaçlara uygun çözümler üreten VitrA, tam anlamıyla sizi yansıtacak banyolar tasarlamayı hedefliyor. Aile bireylerinin değişen ihtiyaç ve zevklerini farklı tarzlarla harmanlayan bir tasarım anlayışını getiriyor. VitrA’nın yenilikçi tasarım anlayışının ürünü olan sıcak banyolar, ailenin tüm üyeleri için kullanışlı ve konforlu bir banyo deneyimi vadediyor. Ailenizle beraber huzur bulacağınız, stilinize göre kombinleyebileceğiniz seçenekleriyle VitrA yıkanma alanları hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz için sizi bekliyor.

Her Detayında İnce Bir Dokunuş Saklı

Rahatlığın adresi VitrA, akılcı tasarımları ile banyonuzu yepyeni bir yaşam alanına dönüştürüyor. Sadeliğin ve konforun modern işlevler ile buluştuğu VitrA küvet modelleri, sunduğu geniş renk, ebat ve şekil çeşitliliği sayesinde arzuladığınız banyo keyfi atmosferini yaratmanızı sağlıyor. VitrA küvet ve yıkanma alanları uzun ömürlü, kimyasallar ve kozmetik ürünlere dayanıklı, hijyenik %100 döküm akrilik malzemeden üretiliyor. Water Jewels Koleksiyonu’nda bulunan küvet, düşük iç derinlik ve özel tasarımları ile daha az su tüketilmesini sağlıyor. Water Jewels küvet alçak dış yüksekliği ile özellikle yaşlı ve bedensel engelli kullanıcıların giriş çıkışlarını da kolaylaştırıyor. Suya dayanıklı ahşap basamağı ile küvete güvenli ve kolay girmenizi sağlayan Cocoon küvet modeli ise olası kazalara karşı sizi koruyor. Oturma basamağı gibi detayların kullanıldığı koleksiyonları, çocuklarla ve yaşlılarla buluşturan VitrA, beyaz, gri, bej ve antrasit renk alternatiflerine sahip olan yıkanma alanları ile kullanım güvenliğini en üst seviyelere taşıyor ve sizi düşünüyor.

İşlevsel ve Fonksiyonel Ürün Yelpazesi

Dikdörtgen, kare, köşe ve yuvarlak olmak üzere farklı şekillerde tasarlanan yıkanma alanları, banyonuzu düşlerinizdeki gibi dekore etmenizde sizi özgür kılıyor. Dar alanları değerlendirebileceğiniz, alan tasarrufu sağlayan tasarımları ile geliştirilen modelleri akrilik malzemeden üretilen küvet çeşitleri, özel rengini ve dokusunu koruyan yıkanma alanları yaratmaya katkı sağlıyor. Bunun yanı sıra ergonomiyi takip eden küvet modelleri vücut formlarına göre özel olarak üretiliyor. Küvet üzerinde yer alan hidromasaj butonları kolaylık ile ulaşabileceğiniz noktalara yerleştirilerek banyo konforunuza konfor katıyor. Sofistike bir arınma terapisi sunan hidromasaj sistemi ile harmanlanan yıkanma alanları; duygusal, zihinsel ve fiziksel enerjinizi tarifsiz bir banyo keyfiyle dengelemenizi sağlıyor. Kolaylık ile ulaşabileceğiniz tasarımı ile banyonuz ile bütünleşen yıkanma alanları her detayıyla keyfinizi düşünüyor.

VitrA ayaklı küvet modelleri ise doğallığı inovatif teknolojiler ile birleştiren yıkanma alanları yaratıyor. Çelik, galvaniz ve kromdan üretilen ayak setleri ile zemine dengeli şekilde yerleşen ayaklı küvetler, ışıl ışıl görselliği ile banyonuza elegan ve oldukça farklı sıra dışı bir stil kazandırıyor.

Yenilikçi ve Modern Tasarımlar

VitrA, yenilikçi fikirleri ve detaylara yer verdiği tasarımları ile yaşam alanlarınızı en verimli şekilde kullanmanızı amaçlıyor. Yalın ve modern tasarımlardan oluşan V-Stone duş teknesi tasarımı sayesinde yıkanma alanları ile konforu bir araya getiriyor. V-Stone Koleksiyonu farklı büyüklük ve formdaki banyolara, en uygun alanları yaratıyor. Seramik malzemelerin farklı yüzey dokuları oluşturacak şekilde işlendiği yıkanma alanları ile trendleri takip etmenize yardım ediyor. V-stone, doğal taşın modası hiç geçmeyecek görünümünü ve estetiğini yaşıyor. Doğal taş hissi veren mat dokusu ile Solid döküm malzemeden üretilen duş tekneleri; antrasit, gri ve beyaz renk alternatifleriyle karşımıza çıkıyor. Sahip olduğu boyut seçenekleri ile de size en uygun seçeneği bulmanız kolaylaşıyor. 90x90 cm, 120x90 cm, 140x90 cm, 100x80 cm, 120x80 cm, 140x80 cm ebat seçenekleri ile banyonuza uygun seçeneğe hemen sahip olabilirsiniz. VitrA yıkanma alanları, hem ruhunuzu hem bedeninizi arındırır. VitrA dilerseniz suyun rahatlatıcı etkisine kendinizi bırakacağınız dilerseniz de canlandırıcı bir duş tecrübesi edinebileceğiniz teknolojiyi konfor alanınıza taşıyor.

Tüm zamanlara hitap eden tasarımları keşfetmek için, en yakın VitrA mağazasına gidebilir, yaşam tarzınıza uygun olan koleksiyon ürününü seçerek banyonuza eşsiz bir hava katabilirsiniz.


Paylaş:

Dekorasyon


Notice: Undefined index: Dosya in /home/yp/public_html/icerik.php on line 331