Marshall' ın Yeni Renkleri ile Dekorasyon Önerileri

Yaza tazelenmiş gibi girin...
Marshall' ın Yeni Renkleri ile Dekorasyon Önerileri

Türkiye’nin önde gelen boya markası Marshall’ın renk tasarımcıları ekibi renklerin dekorasyon alanındaki önemine dikkat çekerek evlerde yapacağımız küçük ve kolay değişiklikleri büyük farklar yaratabileceğini söylüyorlar. Günün en stresli ve yorucu zamanlarını evimizin dışında geçirdiğimizi belirten Marshall renk uzmanları eve geldiğimizde de en büyük isteğimizin huzur olduğunun altını çiziyorlar. Evin huzuru için evde yaşayan bireyler kadar evin dekorasyonunun ve seçilen renklerin önemli olduğunu belirten uzmanlar, renkler kişilerin psikolojisini doğrudan ve dolaylı şekilde etkilemektedir diyor.

 

İki farklı tonda duvar tasarımıyla modaya uyun

Modern bir oturma odasında yumuşak pembe ve sıra dışı bir pastel renk paleti ile oturma odanız için ilham veren bir bölme efekti ortaya çıkartabilirsiniz.

Yüksek tavandan ve modaya uygun şekilde alçaltılmış kanepeden en iyi şekilde yararlanmak için, şık bir şekilde döşenmiş, rahat bir atmosfer oluşturmak üzere duvar düşük bir seviyede bölünmüş. Fonksiyonel metal parçalar ve yemyeşil bitkilerle kombine edilmiş dokulu yünlerin detaycı olmayan formları ve konforlu koltuklar, modern yaşam için son derece rahat bir alan yaratabilir.

 

Yatak odanızda doğayı içeriye alın

 

Tek blok renkle sade ve kusursuzluktan yana olun. Pastel renkler ile sakin bir bahar sabahının renklerini bir araya toplayabilir, yatak odanızda yumuşak ve besleyici bir alan yaratabilirsiniz. Duvarlarınızı ve pencere panellerinizi tamamen tek bir tonda boyamak, rahatlatıcı bir mabet gibi sizi saran bir ortam sağlar.

Odanızda yeşil bir deve tabanı ile doğal ve canlı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Allık pembesi yastıklarla renk patlamaları ekleyip ve pastel renklere kıyı esintisi katmak için yatağınızda deniz mavisi nevresimler kullanabilirsiniz.

 

Canlı bir mutfak için

Mutfakta canlılık ve enerji duygusu elde etmek için boyayı kullanabilirsiniz. Uçuk nötr tonlardaki sakinleştirici bir fona mukabil, parlak pastel maviye boyalı dolaplar, çarpıcı biçimde öne çıkabilir. Bu enerji verici renk, ilgi çekici ve dinamik bir etki için, duvar üzerinde grafik daire halinde ve mutfak adasının sıcak karamel tonlu Baharatlı Bal paneli boyunca uzanan mavi çizgi halinde tekrarlanır. Bu da mutfağınızda canlılık sağlayacağı gibi mutfağınıza giren herkesin hayranlığını kazanmanızı sağlayacaktır.


Paylaş:

Dekorasyon

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05