Filli Boya'dan Ferah Renkler Kartelası

Filli Boya, yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturan en güzel renkleri ‘Ferah Renkler Kartelası’nda bir araya getirdi.
Filli Boya'dan Ferah Renkler Kartelası

Yaşam alanlarında kullanılan renkler, dekorasyonun önemli detaylarından biri olmasının yanı sıra insan psikolojisi üzerinde doğrudan bir etki yaratıyor. Sadeliği, saflığı ve masumiyeti temsil eden ‘beyaz’, yepyeni başlangıçlarla özdeşleşerek ferahlık hissini de uyandırıyor. Aynı zamanda asalet ve hoşgörünün de rengi olarak görülen beyaz; güven ve huzur duygusunu yaşam alanlarına da taşırak evlerde pozitif bir alan yaratıyor. Özellikle sosyal mesafeyi koruduğumuz ve evlerimizde olduğundan daha çok zaman geçirdiğimiz bu dönemde renklerin önemi daha da öne çıkıyor, beyaz tonları ortama aydınlık ve ferah bir görünüm kazandırarak insan pisikoloji üzerinde olumlu bir etki yaratıyor.

Yaşam alanlarında farklılık yaratmak isteyenler değişikliğe duvarlardan başlayarak aradıkları en huzurverici rengi Filli Boya’nın ‘Ferah Renkler Kartelası’nda buluyor.

Evlerinizi yenilemeden önce Filli Boya’nın en sevilen ferah renklerden öne çıkan Kum Beyazı Kırık BeyazLületaşıİpeksi 35AkiAydan’ı inceleyerek, göz alıcı bir dekorasyona giden yolda ilk adımı atabilir, yaşam alanlarınıza huzur katabilirsiniz.

Ayrıca, Filli Boya tam silinebilir ve yıkanabilir Momento Serisi ile beyazın ferahlığını hijyen ve temizlik hissiyle birlikte sunarken, yıllarca aynı renk tonunu koruyor.


Paylaş:

Dekorasyon

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05