Vitra V-Care, El Sürmeden Temizleme İmkanı Sunuyor

Banyo ve tuvaletlerde dokunmadan temizlik sağlayan ürünler hijyen konusunda fark yaratıyor.
Vitra V-Care, El Sürmeden Temizleme İmkanı Sunuyor

Dünyada şu günlerde en çok konuşulan ve dikkat edilen konuların başında hijyen geliyor. Özellikle evde zaman geçirme süresinin uzaması hijyenik ortamlar yaratma ihtiyacını daha fazla artırıyor. Banyo ve tuvaletler, vücudun zararlı organizmalara karşı direkt temasa açık olduğu yerler olduğu için bu bölümlerdeki hijyene özellikle dikkat edilmesi gerekiyor.

 

Vitra’nın Türkiye’deki en büyük münhasır bayisi olan Evdema mağazalarında yer alan V-Care Akıllı Klozet ve Metropole Autoclean Lavabo, banyo ve tuvaletlerde hijyen ve konforu bir üst seviyeye taşıyor.

 

Akıllı Klozet ile Dokunmadan Kullanım

 

V-Care Akıllı Klozet el değmeden kişisel temizliğe imkan vererek üst düzey bir hijyen sağlıyor. Uzaktan kumanda ile kullanılabilme özelliği, klozet kapağına dokunmadan indirip kaldırma sağlarken bakterilerle teması önlüyor. Paslanmaz çelik taharet ucu, her kullanımdan önce ve sonra otomatik olarak temizleniyor. Zararlı bakteri ve mikro-organizmaların oluşabileceği kanal veya deliklere yer vermeyen özel tasarımı sayesinde klozet, standart klozetlere kıyasla % 95 daha hijyenik. Kişiye özel olarak ayarlanabilen ürün, kadınların ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanarak ön yıkamayı daha düşük su tazyiki ile gerçekleştiriyor. Ayrıcı yazılımı, ağ bağlantısı sayesinde sürekli olarak güncelleniyor.

 

Otomatik Temizlenen Lavabo

 

Metropole Autoclean Lavabo, kendi kendini temizleme özelliği sayesinde, kolay ve konforlu temizlik olanağı sunarken, sağlıklı evler için banyo hijyenine destek oluyor. Lavabonun altında yer alan 1 litrelik hazneye eklenen deterjan, istendiğinde ya da her kullanımdan sonra suya karışarak el değmeden temizlik imkanı veriyor. Manuel ya da sensörle kontrol edilebilen seçenekleri bulunan lavabo, her kullanımda yaklaşık 1 litre suya 5 ml. deterjan karıştırıyor. Banyoya temizliğin ferahlatan kokusunu yayan lavabonun gizli su çıkışı, kirin birikmesini engelleyerek ekstra hijyen sağlıyor.


Paylaş:

Dekorasyon


Notice: Undefined index: Dosya in /var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/icerik.php on line 331

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2021-09-10 10:07