E.C.A. ve SEREL UNICERA Fuar'ında

Armatür ve Seramik Sağlık Gereçleri pazarında ilklerin belirleyicisi ELMOR, E.C.A. teknolojisine ve ürünlerine duymuş olduğu güvenle ‘’Yıllarca Beraber Olmak Garanti!’’ diyerek tüketicileriyle 27 Şubat – 3 Mart tarihlerinde CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenen UNICERA Fuarı’nda buluşmaya hazırlanıyor.
E.C.A. ve SEREL UNICERA Fuar'ında

Seramik banyo ürünleri ve armatür pazarının lider firması Elmor, tasarımı, teknolojiyi  ve kaliteyi birleştirerek piyasaya sunduğu E.C.A. ve SEREL markalı ürünlerini 27 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında düzenlenen UNICERA Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda sergileyecek.

E.C.A. ve SEREL’in en yeni tasarımları, CNR Expo Yeşilköy’de 4. Holde kurulu B02 No’LU E.C.A. SEREL standında görülebilecek.

Bu yılki UNICERA Fuarı’nda E.C.A. SEREL markalı ürünlerini sergileyecek olan ELMOR; tüketicilerine tasarım, teknoloji ve kalitenin bir arada olabileceğinin de garantisini veriyor.

ELMOR A.Ş. Genel Müdrü Enver ÖZ fuarın en önemli gündem maddelerinden birinin “ Yıllarca Beraber “mottosundaki misyon doğrultusunda, E.C.A. markalı krom kaplı tek kumandalı – çift kumandalı batarya ve musluk gurubu ürünlerinde vermeye başladıkları 20 yıl garanti olduğunun altını çizerek fuardaki sergileyecekleri ürünler hakkında şunları söyledi;

“Banyo ve mutfakların yaşam alanları haline geldiği günümüzde tüketicilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla geliştirdiğimiz teknoloji, tasarım ve kalitenin bir arada olduğu E.C.A. SEREL markalı ürünlerimizi görmek,  gelişmeleri takip ederken içinizi ve cebinizi rahatlan çözümlerimiz için herkesi 27 Şubat – 3 Mart tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de 4. Salon B02 No’lu E.C.A. SEREL standına bekliyoruz.”


Paylaş:

Dekorasyon


en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

ReklamReklamReklam

Reklam

Reklam

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Barselona’da 1900 – 1914 yılları arasında yapılmış gayrimenkul geliştirme projesi: PARK GÜELL
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-07-20 06:08