Tepe Home, sizi hayallerinize uçurmaya devam ediyor

Tepe Home, yenilenen kampanyalarıyla evini yenilemek isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor.
Tepe Home, sizi hayallerinize uçurmaya devam ediyor

Şubat ayında başlattığı “hediye mil kampanyası”nı Nisan sonuna kadar uzatan Tepe Home, Garanti Shop & Fly kartıyla, 1500 TL. ve üzeri alışveriş yapan müşterilerine, 7 bin 500 mil kazandırıyor. Tepe Home’dan alışveriş yapmanın keyfi daha da artıyor.

Ev dekorasyonunun öncü markası Tepe Home, her zevke hitap eden farklı konseptlerdeki zengin ürün yelpazesiyle, müşterilerinin tüm beklentilerine cevap veriyor. Kampanyalarıyla müşterilerinin alışveriş keyifini çoğaltıp hayatlarını kolaylaştıran Tepe Home, Şubat ayında başlattığı hediye mil kampanyasını ise Nisan sonuna kadar uzatıyor. Tepe Home’dan Garanti Shop & Fly kartıyla 1.500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, 7 bin 500 mil kazanıyor.   

Tepe Home’da oturma gruplarından yemek odasına; genç odasından ev aksesurlarına; yatak odasından aydınlatmaya; estetiğin ön planda olduğu, hem konsept hem de stil bütünlüğünü bir arada sunan ürünler, fark yaratan tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Markanın lüks segmentteki TH Premium koleksiyonunda yer alan mobilyalar ise art deco ve ışıltılı çizgilerinin yanı sıra, göz alıcı ve modern görünümleriyle zamana meydan okuyor. Sade, modern, country ve doğal, zamansız ve şık, hayal edilen tüm yaşam alanlarını gerçeğe dönüştüren Tepe Home, hediye mil kampanyası ile de müşterilerine hayalini kurdukları şehre uçabilme imkanı tanıyor.

Tepe Home’un zengin ürün seçenekleri, Tepe Home mağazaları ve www.tepehome.com.tr’ adresinden satın alınabiliyor.


Paylaş:

Dekorasyon


Notice: Undefined index: Dosya in /var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/icerik.php on line 331


en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2021-04-05 12:42