Yataş Beddingten Yeni Modeller

Yatak odaları için lavanta bahçesi konsepti...
Yataş Beddingten Yeni Modeller

Ev tekstili koleksiyonlarında özgün tasarımları, zengin desen ve renk seçenekleriyle dikkat çeken Yataş Bedding, Gloria ve Liya nevresim takımlarıyla baharın huzur veren dokunuşunu yatak odalarına taşıyor. Zarif ve modern tasarımlarıyla dikkat çeken nevresim takımlarıyla bahar çiçeklerinin en güzel renklerini; beyaz, yeşil,lavanta, pembenin tüm sıcak tonlarını yatak odanıza taşıyor.

 

 

Bahar çiçeklerinin en güzel renklerinin dans ettiği tasarımıyla dikkat çeken Gloria Nevresim Takımı, yatak odalarına doğanın huzurunu katıyor. Beyaz, yeşil, lavanta, safran ve pembenin sıcak tonlarıyla ruhunuzu dinlendirerek adeta yorgunluğunuzu üzerinizden alıyor.

 

 

Lavanta tarlalarının ferahlığını yatak odanıza taşıyacak Liya Nevresim Takımı, yatak odalarına huzurlu ve romantik bir etki yaratıyor. %100 pamuk yumuşacık dokusuyla öne çıkan Liya Nevresim Takımı, zarafetiyle baş döndürüyor.

 

 

Gloria ve Liya nevresim takımları tüm Yataş Bedding mağazalarının yanı sıra www.yatasbedding.com.tr adresinde sizleri bekliyor.


Paylaş:

Dekorasyon


Notice: Undefined index: Dosya in /var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/icerik.php on line 331